Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha13) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Data Type
ro: Tipul datelor

en: Changed
ro: Schimbat
