Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha13) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
