Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Data Type
da: Datatype

en: Object
da: Objekt

en: Changed
da: Ændret

en: Context
da: Kontekst

en: Actor
da: Skuespiller
