Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Context
gl: Contexto
