Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Context
jv: Konték
