Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha14) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
