Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha17) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено
