Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha17) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
