Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha18) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Context
az: Kontekst
