Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha18) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Data Type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Object
vi: Đối tượng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Context
vi: Ngữ cảnh
