Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Changed
lv: Labots

en: Context
lv: Konteksts
