Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған
