Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Data Type
kn: ದತ್ತಾಂಶದ ಬಗೆ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
