Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Context
sk: Kontext
