Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Context
hr: Kontekst
