Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
