Spectra Analytics (8.x-1.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн
