Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Setup
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Server Settings
de: Servereinstellungen

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.
