Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Setup
fr: Configuration

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
