Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: API Key
ro: Cheie API
