Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Plugin
el: Πρόσθετο
