Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo
