Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Setup
pt: Configuração

en: View
pt: Mostrar

en: API Key
pt: Chave API

en: Server Settings
pt: Configurações do servidor

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
