Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Setup
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: API Key
da: API-nøgle

en: Server Settings
da: Server Indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine Name
da: Maskinnavn
