Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
