Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
