Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Plugin
ca: Connector

en: Machine Name
ca: Nom màquina
