Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Plugin
he: פלאגין

en: Machine Name
he: שם מכונה
