Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Setup
pt: Instalar

en: View
pt: Ver

en: API Key
pt: Chave de API

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina
