Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
