Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Plugin
fa: افزونه
