Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Setup
hu: Beállítás

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
