Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: API Key
pl: Klucz API

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
