Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
