Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
