Spectra Analytics Connector API (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Machine Name
ja: システム内部名称
