Spectra Analytics Connector API (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: API Key
ro: Cheie API

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine Name
ro: Nume mașină
