Spectre CSS (2.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Label
da: Etiket

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Core
da: Kerne

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Table
da: Tabel

en: Button
da: Knap

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Button size
da: Knap størrelse

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Library
da: Bibliotek

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Icon type
da: Ikontype

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side
