Spectre CSS (2.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Table
el: Πίνακας

en: Button
el: Κουμπί

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
