Spectre CSS (2.0.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Label
fi: Tunnus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Core
fi: Ydin

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Normal
fi: Normaali

en: Table
fi: Taulukko

en: Button
fi: Nappi

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Library
fi: Kirjasto

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
