Spectre CSS (2.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Label
he: תווית

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Core
he: ליבה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Normal
he: נורמלי

en: Table
he: טבלה

en: Button
he: כפתור

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Library
he: ספריה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
