Spectre CSS (2.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Core
jv: Inti

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Table
jv: Tabel

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
