Spectre CSS (2.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Table
kk: Кесте

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
