Spectre CSS (2.0.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Label
km: ស្លាក

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Core
km: សំខាន់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Table
km: តារាង

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
