Spectre CSS (2.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
