Spectre CSS (2.0.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Table
lt: Lentelė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
