Spectre CSS (2.0.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Core
lv: Kodols

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Normal
lv: Normāls

en: Table
lv: Tabula

en: Button
lv: Poga

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Highlighted
lv: Izgaismots
