Spectre CSS (2.0.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Table
my: ဇယား

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်
