Spectre CSS (2.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Core
os: Астæумагъз
