Spectre CSS (2.0.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Label
ro: Etichetă

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Core
ro: Nucleu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Table
ro: Tabel

en: Button
ro: Buton

en: Label style
ro: Stil etichetă

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină
